Euphoria, to je čistá a nefalšovaná euforie. Tato erotická hračka byla navrhnutá tak, aby smyslnými vibracemi zasáhla vrchol Vaší ženskosti a zároveň bod G. Jakmile se dvě nejcitlivější místa Vašeho těla spojí s moderní technologií, která dokáže rozpoznat intenzitu lidského tepla, nekontrolovatelným výkřikům vášně už se nevyhnete. Čím hlouběji je Euphoria v těle, tím jsou vibrace intenzivnější. Takže…příjemnou divokou jízdu, dámy. Loveo Euphoria má kromě vibrací podle hloubky zasunutí také 7 klasických…
Loveo Euphoria fialová
1 190 Kč
Euphoria, to je čistá a nefalšovaná euforie. Tato erotická hračka byla navrhnutá tak, aby smyslnými vibracemi zasáhla vrchol Vaší ženskosti a zároveň bod G. Jakmile se dvě nejcitlivější místa Vašeho těla spojí s moderní technologií, která…
Další informace
| Hmotnost | 0,155 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 155 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |













