Moderní s exkluzivním designem? Je to Loveo Ione! Velmi lehký a tenký vibrátor, který dokáže skvělé věci.
Přečtěte si velmi podrobnou recenzi Loveo Ione.Ione je první vibrátor na světě, který automaticky reaguje na dotek vašeho těla. Citlivé senzory upravují vibrace vibrátoru na základě reakce vašeho těla. Dopřejte si dlouhou a jemnou erotickou masáž klitorisu a bodu G. Nenechte se namáhat a nechte se uvolnit uvolněním celého těla pomocí vibrátoru Ione. Vibrátor je vyroben z vysoce kvalitního lékařského…
Loveo Ione pink
1 190 Kč
Moderní s exkluzivním designem? Je to Loveo Ione! Velmi lehký a tenký vibrátor, který dokáže skvělé věci. Přečtěte si velmi podrobnou recenzi Loveo Ione. Ione je první vibrátor na světě, který automaticky reaguje na dotek vašeho…
Další informace
| Hmotnost | 0,13 kg |
|---|---|
| Délka | 21.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.8 cm |
| Průměr min. | 2.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 130 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Vaginální |
| Distribuce | CZ |




















