Nový pánský masturbátor od značky Fleshlight.
Jedná se o novinku na trhu! Fleshlight masturbátory jsou jedničkou na trhu, rozhodla se společnost vyslyšet ty, co jejich produkty zbožňují, ale neradi je čistí. Tento model má velice snadné čištění – stačí propláchnout vodou a nechat uschnout před uskladněním. Nikdy nepoužívejte na čištění mýdlo!
Pro uchování superhladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku kukuřičným škrobem. Nedoporučuje se používat pudr, nebo dětský pudr, mohou obsahovat…
Fleshlight Quickshot
1 499 Kč
Nový pánský masturbátor od značky Fleshlight. Jedná se o novinku na trhu! Fleshlight masturbátory jsou jedničkou na trhu, rozhodla se společnost vyslyšet ty, co jejich produkty zbožňují, ale neradi je čistí. Tento model má velice…
Další informace
| Hmotnost | 0,23 kg |
|---|---|
| Délka | 10.6 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ne |
| Váha | 230 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Real Feel Super Skin |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |












