Žhavý masážní olej se stimulující vůní třešní. Balení obsahuje 150 ml.
Hřejivý masážní olej, který se svou stimulující vůní třešní vytvoří ten nejkrásnější zážitek.
Balení 150 ml.
199 Kč
Žhavý masážní olej se stimulující vůní třešní. Balení obsahuje 150 ml. Hřejivý masážní olej, který se svou stimulující vůní třešní vytvoří ten nejkrásnější zážitek. Balení 150 ml.
Žhavý masážní olej se stimulující vůní třešní. Balení obsahuje 150 ml.
Hřejivý masážní olej, který se svou stimulující vůní třešní vytvoří ten nejkrásnější zážitek.
Balení 150 ml.
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Váha | 200 g |
| Objem | 150 ml. |
| Typ výrobku | Hřejivý, Masážní, Stimulační |
| Distribuce | CZ |
| Délka | 20 cm |
| Voděodolnost | ne |
| Průměr | 3 cm |
| Průměr max. | 3 cm |
| Průměr min. | 1.3 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | PVC |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální |