Vibrační stimulátor žaludu s 10 vibračními režimy a digitálním displejem. Hračka má univerzální použití na další citlivá místečka pro muže i ženy.
Realistixxx Deluxe Ass masturbátor
5 995 Kč
Fun Factory Stronic Surf pulzační vibrátor Dark violet
1 395 KčLevelz Digital vibrační stimulátor
849 Kč
Vibrační stimulátor žaludu s 10 vibračními režimy a digitálním displejem. Hračka má univerzální použití na další citlivá místečka pro muže i ženy.
Další informace
| Hmotnost | 0,163 kg |
|---|---|
| Délka | 11.8 cm |
| Průměr max. | 5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 163 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Silikon |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
















