Realistický nejen vzhled, ale i velikost! Dva otvory a váha 8,5 kg vám zaručí perfektní napodobeninu ženské zadnice.
Realistixxx Deluxe Ass masturbátor
5 995 Kč
Realistický nejen vzhled, ale i velikost! Dva otvory a váha 8,5 kg vám zaručí perfektní napodobeninu ženské zadnice.
Další informace
| Hmotnost | 8,5 kg |
|---|---|
| Délka | 34 cm |
| Průměr | 30 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 8.5 g |
| Barva | Tělová |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Distribuce | CZ |

















