LELO LIV™ 3
Nadčasová elegance. Hluboká stimulace. Personalizované potěšení.
LIV™ 3 je moderní vibrátor pro stimulaci bodu G, který dokonale respektuje přirozenou anatomii těla. Jeho jemně zakřivený tvar byl navržen tak, aby přirozeně kopíroval vnitřní křivky a poskytoval cílenou, hlubokou a kontrolovanou stimulaci.
Povrch z ultra jemného, sametového silikonu zajišťuje maximální komfort a příjemný pocit při každém použití. Elegantní minimalistický design ukrývá silný výkon a technologii, která posouvá…
Womanizer Next Duo - 2v1 G-bod vibrátor (fialový)
3 697 Kč
BLACK GOLD HOODIE MEN - Black Gold Hoodie 2XL
1 999 KčLiv 3 Deep Rose
2 465 Kč
LELO LIV™ 3 Nadčasová elegance. Hluboká stimulace. Personalizované potěšení. LIV™ 3 je moderní vibrátor pro stimulaci bodu G, který dokonale respektuje přirozenou anatomii těla. Jeho jemně zakřivený tvar byl navržen tak, aby přirozeně kopíroval vnitřní…
Další informace
| Délka | 10 cm |
|---|---|
| Průměr max. | 4.2 cm |
| Průměr min. | 3.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Aplikace do telefonu | LELO App |
| Barva | Růžová |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |











