ROMP Free
Romp zaručuje kvalitu Womanizeru, ale chce být pro své zákazníky dostupnější. Nekladou takový důraz na drahé obaly a není nikterak ubráno na kvalitě stimulace a funkčnosti!
Romp Shine je erotická pomůcka určená pro stimulaci klitorisu. Klitoris je lehce nasáván a poté stimulován pomocí podtlakových vln.
Stimulátor má perfektní ergonomický tvar, je lehký a tichý. Nemusíte se obávat, i tento nový model od společnosti Wow Tech je vybaven špičkovou technologií, která dělá ze stimulátorů klitorisu…
ROMP Free
637 Kč
ROMP Free Romp zaručuje kvalitu Womanizeru, ale chce být pro své zákazníky dostupnější. Nekladou takový důraz na drahé obaly a není nikterak ubráno na kvalitě stimulace a funkčnosti! Romp Shine je erotická pomůcka určená pro stimulaci…
Další informace
| Hmotnost | 80 kg |
|---|---|
| Délka | 10.2 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ne |
| Váha | 80 g |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Distribuce | CZ |











