Satisfyer Penguin Holiday Edition
Ježíšek toho má letos hodně a proto Satisfyer Penguin Holiday Edition přebírá některé z jejich povinností – a rozdává sladké dárky! Díky osvědčené a oblíbené technologii Satisfyer Air Pulse hýčká váš klitoris zcela bez kontaktu, dokud neuslyšíte zvonit vánoční zvonky. Nabízí 11 různých intenzit, které lze snadno ovládat pomocí tlačítek na přední straně. Satisfyer Penguin Holiday Edition je vyrobena z měkkého silikonu, který je obzvláště šetrný k vaší pokožce. Jako tučňák…
Satisfyer Penguin Holiday Edition
931 Kč
Satisfyer Penguin Holiday Edition Ježíšek toho má letos hodně a proto Satisfyer Penguin Holiday Edition přebírá některé z jejich povinností – a rozdává sladké dárky! Díky osvědčené a oblíbené technologii Satisfyer Air Pulse hýčká váš…
Další informace
| Hmotnost | 0,111 kg |
|---|---|
| Délka | 12.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ne |
| Váha | 111 g |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ne |
| Kvalitní silikon | Šetrný k pokožce |
| Air Pulse | Pulzační sání |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Distribuce | CZ |
















