Satisfyer Pro 2 Generation 3 Dark Grey Liquid Air with APP
Připravte se na novou vlnu potěšení!
Pro 2 Generation 3 je nejnovější edice ikonického Air Pulse Pleaser společnosti Satisfyer, nyní také s vibracemi a inovativní technologií Liquid Air, která vytváří pocit jako smyslný příval pulzující vody.
S hladkým, hedvábným silikonovým povrchem a vyváženou hlavou pro ergonomickou manipulaci přináší Pro2 Gen3 intenzivní orgasmy, které znáte a máte rádi. Ale teď vás zaplaví potěšení z klepání, když vlny tlaku…
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Connect App černý
1 599 Kč
Satisfyer Pro 2 Generation 3 Dark Grey Liquid Air with APP Připravte se na novou vlnu potěšení! Pro 2 Generation 3 je nejnovější edice ikonického Air Pulse Pleaser společnosti Satisfyer, nyní také s vibracemi a…
Další informace
| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Délka | 16 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | Velikost: A/C |
| Váha | 43 g |

















