Anální kolík, určený díky svým rozměrům především pro začátečníky. Kolík je opatřen praktickou přísavkou.
Materiál: TPR, barva: růžová
Rozměry: délka 13cm, použitelná délka 11,5cm
Průměr: 2 – 3cm Anální kolík určený hlavně pro začátečníky. Kolík je ve spodní části opatřen praktickou přísavkou.
You2Toys Anal Beads
299 Kč
Anální kolík, určený díky svým rozměrům především pro začátečníky. Kolík je opatřen praktickou přísavkou. Materiál: TPR, barva: růžová Rozměry: délka 13cm, použitelná délka 11,5cm Průměr: 2 – 3cm Anální kolík určený hlavně pro začátečníky. Kolík…
Další informace
| Délka | 13 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3 cm |
| Průměr min. | 2 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Růžová |
| Materiál | TPR (guma) |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Anální |
| Distribuce | CZ |











