Nafukovací latexové dildo. Máte ráda (rád) tlak ve vagíně nebo análu? I velký tlak? Pak je Black Baloonn ideálním řešením. Dildo si můžete nafouknout podle vašich potřeb. Dildo je vyrobeno z příjemného latexového materiálu.
Délka 24 cm, průměr 4-10 cm.
Návod k použití. Latex Ballon je ideálný pro ty, co rádi zkoušejí stále něco nového a mají rádi změnu. Dildo je vyrobeno z příjmného latexového materiálu. Latex Ballon má realistický vzhled s žaludem a jemným žilkováním. Dildo disponuje nafukovacím…
Latex ballon
542 Kč
Nafukovací latexové dildo. Máte ráda (rád) tlak ve vagíně nebo análu? I velký tlak? Pak je Black Baloonn ideálním řešením. Dildo si můžete nafouknout podle vašich potřeb. Dildo je vyrobeno z příjemného latexového materiálu. Délka…
Další informace
| Délka | 24 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 10 cm |
| Průměr max. | 10 cm |
| Průměr min. | 4 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | Latex |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Vaginální |
| Distribuce | CZ |










