První bezdrátový hudbou ovládaný vibrátor na světě, jeho design je fascinující a funkce velice nadčasové.
Spojením svého 2,4 GHz bezdrátového transmiteru s iPod / iPhone (nebo jakýmkoli mp3 přehrávačem), bude vibrátor pulzovat rytmy Vaší oblíbené hudby a dávat Vám pocit absolutní svobody pohybu. Výkonný, avšak tichý vibrátor je vyroben z hypoalergenní netoxické neporogenní plastové hmoty ABS v kombinaci se sametově hebkou vrstvou polyuretanu a módními pochromovanými detaily.
Vibrátor může fungovat i bez…
OhMiBod FreeStyle
2 055 Kč
První bezdrátový hudbou ovládaný vibrátor na světě, jeho design je fascinující a funkce velice nadčasové. Spojením svého 2,4 GHz bezdrátového transmiteru s i. Pod / i. Phone (nebo jakýmkoli mp3 přehrávačem), bude vibrátor pulzovat rytmy Vaší oblíbené…
Další informace
| Hmotnost | 0,155 kg |
|---|---|
| Délka | 20.9 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 155 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Plast |
| Typ baterie | 2 baterie AAA |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | G-bod, Vaginální |
| Speciální funkce | Vibrace do rytmu hudby |
| Distribuce | CZ |










