Popis:
Jedná se zcela o limitovanou edici mikin, kterých bylo vyrobeno celkem 20ks pro Evropský trh.
Černá mikina s kapucí a logem na hrudi.
SLOŽENÍ: 80% bavlna, 20% elastan
1 999 Kč
Popis: Jedná se zcela o limitovanou edici mikin, kterých bylo vyrobeno celkem 20ks pro Evropský trh. Černá mikina s kapucí a logem na hrudi. SLOŽ. ENÍ: 80% bavlna, 20% elastan
Popis:
Jedná se zcela o limitovanou edici mikin, kterých bylo vyrobeno celkem 20ks pro Evropský trh.
Černá mikina s kapucí a logem na hrudi.
SLOŽENÍ: 80% bavlna, 20% elastan
| Hmotnost | 1,305 kg |
|---|---|
| Délka | 17.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4.4 cm |
| Průměr min. | 4.2 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 1305 g |
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Barva | Černá |
| Materiál | Textil |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Distribuce | CZ |
| Varianta | Black Gold Hoodie M |
| Vodotěsnost | ano |