Objevte Lumii™ – malou, ale výkonnou sací hračku, která vás překvapí svou silou!
Lumii™ je navržena tak, aby byla snadno ovladatelná a vždy připravena splnit vaše touhy. I přes svůj kompaktní rozměr nabízí stejnou sílu jako větší hračky. Je vyrobena z ultra měkkého silikonu, plně vodotěsná a nabízí 7 úrovní intenzity sání, které jednoduše ovládáte jediným tlačítkem.
Co dělá Lumii™ ještě výjimečnější? Její duhově zářící povrch, který dodává luxusní vzhled, a odpovídající prémiové lesklé pouzdro se zrcátkem. Perfektní pro každou příležitost – vezměte ji s sebou kamkoli a užívejte si, kdykoli budete chtít!
Hladký silikon bezpečný pro tělo | |
Plně vodotěsný a tichý provoz |
Hladký silikon bezpečný pro tělo | |
Plně vodotěsný a tichý provoz |
| Hmotnost | 90 kg |
|---|---|
| Délka | 77 cm |
| Průměr max. | 7.7 cm |
| Průměr min. | 7.1 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 90 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Kvalitní silikon | Ultra měkký silikon & ABS |
| Vodotěsný | IPX7 vodotěsný |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Bradavky |
| Distribuce | CZ |


















