Vibrátory JeJoue přináší převratnou novinku ve světě erotických pmůcek. Možnost tvarování vibrátoru za pomocí rotačního kloubu dělají z těchto vibrátorů jedinečný nástroj na stimulaci Bodu G. Vibrátory G-Ki jsou mezi konkurencí tak jedinečné, jako je jedinečná každá žena. Elegantní vzhled a luxusní materiál tohotu vibrátoru nejsou jeho hlavní přednosti. Hlavním pilířem rozkoše, kterou tyto vibrátory přináší je ohebný kloub, který lze za pomoci intuitivního ovládání snadno zafixovat v libovolné poloze.…
JeJoue G-Ki II
2 117 Kč
Vibrátory Je. Joue přináší převratnou novinku ve světě erotických pmůcek. Možnost tvarování vibrátoru za pomocí rotačního kloubu dělají z těchto vibrátorů jedinečný nástroj na stimulaci Bodu G. Vibrátory G-Ki jsou mezi konkurencí tak jedinečné, jako je…
Další informace
| Hmotnost | 0,138 kg |
|---|---|
| Délka | 22 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Váha | 138 g |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální |
| Distribuce | CZ |












